fbpx Skip to main content

Miło nam Państwa poinformować, iż firma Transactor Security Sp. z o.o. bierze udział jako Wystawca w targach POLSECURE dotyczących bezpieczeństwa publicznego. Zapraszamy na stoisko F-37.

POLSECURE to wystawa i cykl konferencji w pełni poświęcone bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym podległym MSWiA. Organizatorami wydarzenia są Tragi Kielce oraz Komenda Główna Policji. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zaplanowane w terminie od 27 do 29 kwietnia 2022 roku targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertę naszej firmy. Na naszym stoisku będzie możliwość zapoznania się między innymi z takimi urządzeniami jak:

  • Najnowszy dron 2022 roku tj.: DJI M30T do działań operacyjnych służb wraz z szeroką gamą kamer i akcesoriów taktycznych:

Demonstracja drona na żywo:

I dzień-godzina 14:40-15:10 (strefa pokazów)

II dzień- godzina 12:40-13:10 (strefa pokazów)

  • Spektrometr ramanowski Serstech ARX, który dzięki opatentowanej technologii autofokus, precyzyjnie identyfikuje niebezpieczne substancje i minimalizuje fluorescencję z opakowań.
  • Zapalarki pirotechniczne przeznaczone do zdalnego odpalania zapalników elektrycznych.
  • Zestawy linowo – hakowe do zdalnego przemieszczania elementów mogących stwarzać zagrożenie.
  • Detektor skażeń chemicznych AP4C, oparty na technologii spektrometrii płomieniowej, jest w pełni mobilnym urządzeniem przeznaczonym do wykrywania zagrożeń CBRN.
  • Ręczny skaner RTG Nighthawk HBI-WAD, wytrzymały, ergonomiczny i mobilny skaner rentgenowski, wykorzystywany do szybkiego i skutecznego sprawdzania bagażu, podejrzanych pojazdów, przesyłek towarów oraz do wykrywania ukrytej kontrabandy, narkotyków, materiałów wybuchowych lub broni.
  • Detektor RF przeznaczony do wykrywania i lokalizowania szerokiej gamy nadajników radiowych.
  • Przenośny system RTG Vidisco Guardian, który jest ekonomicznym, inteligentnym rozwiązaniem, zawierającym panel detekcyjny, który pozwala na prześwietlenie przedmiotów stanowiących potencjalne zagrożenia w każdych warunkach terenowych.
  • Projectina Spectra Flex – urządzenie do sprawdzania autentyczności dokumentów i papierów wartościowych

i wiele innych.

https://www.targikielce.pl/polsecure

W przypadku zainteresowania i chęci udziału w wydarzeniu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu otrzymania zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy.