fbpx Skip to main content

To popularne wydarzenie w branży bezpieczeństwa, na którym nie może zabraknąć naszej firmy, jako lidera wśród zaufanych dostawców na rzecz struktur rządowych.

Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą firmy
Transactor Security Sp. z o.o. w zakresie:

  • profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych,
  • systemów do identyfikacji i neutralizacji dronów,
  • systemów rentgenowskich,
  • urządzeń do identyfikacji substancji niebezpiecznych,
  • sprzętu EOD i CBRN jak również sprzętu z zakresu techniki kryminalistycznej.

Firma Transactor Security specjalizuje się w dostawach i integracji rozwiązań z zakresu ochrony i bezpieczeństwa na rzecz służb mundurowych odpowiadając ich rzeczywistym potrzebom.

Firma zaprezentuje w trakcie targów wyjątkową ekspozycję najwyższej jakości sprzętu, który używany jest na całym świecie i spełnia najwyższe oczekiwania klienta.

Transactor Security zaprezentuje na stoiskach G-26 i G-33 profesjonalne drony, najwyższej jakości urządzenia do ich identyfikacji i neutralizacji oraz systemy ochrony perymetrycznej.

Kluczową grupę produktów stanowić będą urządzenia do identyfikacji substancji niebezpiecznych, badania autentyczności dokumentów a także skuteczne rozwiązania EOD i CBRN.

Uzupełnieniem będą profesjonalne urządzenia z zakresu techniki kryminalistycznej. Doświadczony zespół Transactor Security zaprezentuje na żywo funkcjonalność i możliwości tych urządzeń.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

security@transactor-security.pl

+48 577 864 464
lub
+48 577 864 480

ZAPRASZAMY!