fbpx Skip to main content

Skaner rentgenowski FEP ME 640 AM

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gilardoni oferuje kompletną linię rozwiązań dla rynku bezpieczeństwa. Gama produktów obejmuje zarówno rynek lotnisk, jak i rynek komercyjny, obecnie skoncentrowany na systemach antyterrorystycznych. Gilardoni oferuje systemy rentgenowskie, a także technologie uzupełniające, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy skanery do ciała.

Gilardoni zostało założone w 1947 roku jako laboratorium badawcze i produkcyjne lamp rentgenowskich. Od tego czasu, dogłębna wiedza i ciągłe badania nad nowymi produktami i nowymi technologiami doprowadziły dział techniczny do innowacyjnych wyników, które są stosowane w branży bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych osiągnięć jest standard ECAC LEDS typu C 2 zintegrowany w tradycyjnej maszynie z jednym generatorem.

Urządzenia Gilardoni dedykowane są do użytku na lotniskach i posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia.

Zaawansowany wieloobrazowy system RTG

Wprowadza wieloobrazową technologię w celu sprawdzania bagażu podręcznego, o małej powierzchni zajmowanej przez urządzenie i doskonałej jakości obrazu. Jest to idealne rozwiązanie w punktach kontrolnych. Jego kompaktowa budowa sprawia, że przekonstruowanie punktu kontrolnego jest niepotrzebne. FEP ME 640 AMX wyświetla dwa prostopadłe widoki do dokładniejszej i bardziej szczegółowej kontroli, niezależnie od umieszczenia bagażu na taśmie, znacznie zmniejszając potrzebę ponownego prześwietlania. Wysokiej jakości obrazy o największej penetracji i rozdzielczości na rynku pokazują kontrolowany obiekt z najwyższą szczegółowością

Dane techniczne:

> Urządzenie

* Wymiary: 2680 mm (dł.) X 1185 mm (szer.) X 1257 mm (wys.)

* Waga: 900kg

* Rozmiar tunelu: 606mm (szer.) x 405 mm (wys.)

* Wysokość taśmy transportowej 690 mm (regulowana)

* Prędkość taśmy: 0,2 m / s

* Maksymalne obciążenie taśmy: 165 kg

* 2 monitory panoramiczne LCD

* Zasilanie: Jednofazowe 230VAC +/- 10%

* Częstotliwość: 50 / 60Hz +/- 3 Hz

* Pobór mocy: 2 kVA

* Cykl pracy: 100%