fbpx Skip to main content

ZAGŁUSZACZ ULTRADZWIĘKOWY USJ-02

Zagłuszacz ultradźwiękówy USJ-02-Disc to potężne urządzenie przeznaczone do zapobiegania niepożądanemu podsłuchiwaniu lub nieautoryzowanemu nagrywaniu za pomocą różnych urządzeń szpiegowskich i nagrywających, takich jak:

  • Urządzenia szpiegujące GSM i UMTS,
  • Radiowe urządzenia szpiegowskie,
  • Telefony komórkowe i PC,
  • Dyktafony cyfrowe i analogowe,
  • Urządzenia szpiegujące oparte na mikrofonie, umieszczone w różnych przedmiotach, takich jak guzik, krawat, zegarek, wideo rejestrator i wiele innych popularnych urządzeń nagrywających.
ZASADA DZIAŁANIA

Urządzenie działa na zasadzie zagłuszenia mikrofonu urządzenia szpiegującego ultradźwiękami o odpowiedniej częstotliwości.

USJ-02-Disc został zaprojektowany do pokrycia przestrzeni ultradźwiękami w zakresie poziomym 360° i pionowy wiązki ultradźwiękowej wynosi ok. 50°.
Większość mocy akustycznej jest promieniowana w kierunku poziomym.
Zakłócenie sygnału akustycznego spowodowane przez ultradźwięki i ograniczenie sygnałów elektrycznych w obwodach urządzenia
powoduje, że oryginalny sygnał audio jest niemożliwy do odzyskania.

Urządzenie jest przeznaczone do umieszczenia na stole lub innych płaskich powierzchniach. Można je również umieścić na podstawie w celu lepszego pokrycia powierzchni blatu stołu. Bagnet montażowy(*) może być używany w przypadku konieczności zamocowania jammera pod stołem lub na ścianie.

Kontakt