fbpx Skip to main content

RĘCZNY NEUTRALIZATOR DRONÓW – ND BD-003

Ręczny system przeciwdziałania dronom ND-BD003 integruje detekcję, kontratak, wyświetlanie, sterowanie i zasilanie w jednym urządzeniu. Tradycyjne jamery przeciwdronowe muszą polegać na zewnętrznych urządzeniach detekcyjnych lub wizualnym śledzeniu przez ludzi w celu wykrywania dronów; te zewnętrzne urządzenia wymagają montażu przedoperacyjnego, a wizualne śledzenie przez ludzi powoduje duże obciążenie pracy i łatwo pomija cele. Jednak dzięki silnie zintegrowanemu detektorowi, ten jammer przeciwdronowy eliminuje te wady i znacznie poprawia efektywność operacyjną.

Dzięki niewielkim rozmiarom, lekkości i dobrej mobilności, system ten nadaje się do zadań ochrony na niskim pułapie podczas ważnych spotkań, dużych wydarzeń i codziennych patroli na stałych miejscach. Oferuje szybką reakcję przy współpracy z innymi stacjonarnymi systemami przeciwdronowymi.

Cechy systemu:

 • Programowalny
  Jammer zdefiniowany programowo, częstotliwość zakłóceń może być dostosowywana.
 • Lokalizacja i ostrzeżenie przed dronem
  Po zidentyfikowaniu celu, system wyda ostrzeżenie dźwiękowe i świetlne, a na wyświetlaczu LED otrzymamy informacje o modelu drona, częstotliwości komunikacji drona, sile sygnału i inne dane.
 • Pasywne wykrywanie i kontrola kierunkowa
  System wykorzystuje detekcję radiową, która może wykrywać drony o częstotliwościach 2,4 GHz i 5,8 GHz dostępne na rynku.
 • Platforma kontroli przez aplikację (APP)
  System obsługuje interfejs typu C i może być podłączony do telefonu (Android) za pomocą kabla USB, co umożliwia interakcję informacyjną między systemem a platformą kontroli aplikacji. Dodatkowo umożliwia ustawienia parametrów systemu, zdobywanie informacji o celu drona i nagrywanie wideo za pomocą platformy kontroli aplikacji.
 • Mobilna bateria
  Bateria jest wymienna, co umożliwia szybką wymianę; można ją ładować zewnętrznie lub przez włożenie ładowarki do urządzenia.
 • Przenośny i łatwy w użyciu
  Zastosowano lekkie materiały i prosty design
 • Bezpieczny dla operatorów i przyjazny dla środowiska
  Dzięki niskiej mocy nadawczej system ma niewielki wpływ na środowisko elektromagnetyczne. Ponadto system pracuje tylko po wykryciu docelowych dronów i przechodzi w tryb gotowości w pozostałym czasie.
Kontakt