fbpx Skip to main content

SecuriDrone Agent

Gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Szukasz drona zawsze gotowego do ochrony twojej własności i obrony granic? Potrzebujesz zautomatyzowanego rozwiązania, które umożliwia solidne planowanie i podejmowanie rozsądnych decyzji? W takim razie twój zespół ds. bezpieczeństwa potrzebuje nowego agenta – takiego, który sam startuje z hangaru w dowolnym momencie i dociera w miejsce, gdzie jest potrzebny lub gdzie istnieje zagrożenie.

Po zainstalowaniu Agenta SecuriDrone, wykonuje on zadania, które dla niego zdefiniowano. Innymi słowy: raportuje, monitoruje i wyjaśnia sytuacje. Agent SecuriDrone jest ponadto wytrzymały i niezawodny. Kiedy sensory zgłaszają obecność nieautoryzowanych osób w zdefiniowanym obszarze kontrolowanym, korzystając z sztucznej inteligencji (AI) i innych technologii, dron sam startuje i natychmiast przemieszcza się do konkretnej lokalizacji zdarzenia, aby wyjaśnić sytuację. Podczas zdarzenia obraz z kamery jest transmitowany do Twojego centrum kontroli za pośrednictwem łącza wideo. Wykryte osobysą śledzone w pełni automatycznie, namierzone przy pomocy sztucznej inteligencji.

AUTONOMICZNA OCHRONA W KAŻDYCH WARUNKACH

SecuriDrone Agent jest gotowy chronić Twoją posiadłość w każdych warunkach. Jest odporny na wiatr, opady atmosferyczne i mróz. Może unosić się w powietrzu przez 20 minut! Dokładnie tyle samo wynosi czas jego ładowania w hangarze. Dzięki temu, SecuriDrone Agent jest niemal w ciągłej gotowości operacyjnej, będąc niewątpliwie najlepszym systemem szybkiego reagowania, który pozyska niezbędne informację, odstraszając równocześnie intruza.

Fakty i liczby:

 • W pełni autonomiczne rozwiązanie drona z hangarem odpornym na warunki atmosferyczne
 • Start w ciągu pięciu sekund
 • Dron w miejscu zdarzenia w zaledwie w kilka sekund
 • Rozmiar monitorowanego obszaru aż trzy kilometry kwadratowe
 • Przegląd terenu w trójwymiarze i geofencing
 • Unikanie przeszkód w czasie rzeczywistym
 • Transmisja na żywo wideo wysokiej jakości
 • Pełne naładowanie baterii w około 20 minut
 • Możliwy dostęp zdalny na całym świecie
 • W pełni automatyczny lot po aktywacji alarmu
 • Monitorowanie na żądanie dowolnego punktu w obrębie obszaru ograniczonego geofencingiem

5 powodów, dla których warto

użyć systemu SecuriDrone Agent 

1. Zawsze na dyżurze

Nie ma list dyżurów ani absencji związanych z chorobą dla tego agenta. Twój agent SecuriDrone jest dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu, i skutecznie wspiera personel zabezpieczenia.

2. Szybko na miejscu

W sytuacjach niebezpiecznych każda sekunda ma znaczenie, a szybkość to jedna z największych zalet Agenta SecuriDrone. Ten latający dron operacyjny z pewnością dotrze do strefy zagrożenia szybciej niż człowiek, nawet na dużą odległość.

3. W pełni zautomatyzowane śledzenie

Sztuczna inteligencja, Agenta SecuriDrone może nie tylko zidentyfikować osobę stanowiącą zagrożenie, ale również ścigać ją w wcześniej określonym obszarze. Nadaje się również do aktywnego odstraszania intruzów.

4. Może być używany do lotów patrolujących

Możesz również wysłać swojego agenta SecuriDrone na loty patrolujące, po wcześniej określonej trasie. Sterowanie jest ręcznie lub automatycznie zaprogramowane – według twoich preferencji. Scentralizowane sterowanie i monitorowanie, które jest możliwe poprzez zintegrowanie drona z systemem zarządzania – centralnym elementem ogólnej struktury bezpieczeństwa. Jeśli zostanie wywołany alarm przez naruszenie ogrodzenia lub detekcję intruza przez kamery monitoringu, wiadomość zostaje wysłana do systemu zarządzania, a agent SecuriDrone natychmiast przemieszcza się do współrzędnych strefy zagrożenia.

5. Gotowy do użycia od razu

Nie musisz szkolić swojego nowego drona operacyjnego – po prostym procesie instalacji jest gotów do użycia. Wystarczy połączenie z internetem i źródło zasilania, a dron jest gotowy do startu o każdym czasie i w każdych warunkach.

PRZYKŁAD UŻYCIA: PRÓBA WTARGNIĘCIA NA POSESJE

PARAMETRY TECHNICZNE

Dron

Waga (wraz z baterią):

Całkowity rozmiar (wliczając osłonę ochronną):

Czas operacyjnego lotu:

Odporność na porywy wiatru:

Temperatury pracy:

Sensor kamery:

Czas ładowania:

Dron

1,56 kg

48 × 48 × 21 cm (57 cm na przekątnej)

Do 20 minut

30 km/h lub 8,3 m/s

-10°C do +40°C

1080p (wysoka jakość przy słabym oświetleniu)

Do 20 minut

Hangar

Wymiary podczas otwierania:

Zasilanie:

Czas pracy z baterią zapasową:

Łączność:

Temperatury pracy:

 

 

 

Hangar

98 × 80 × 63 cm

110 lub 230 V

Do 1 godziny

Wi-Fi i Ethernet + opcjonalny modem LTE

-20°C do +50°C

 

 

 

Zamówienia  dronów:

Zapraszamy do zamówień i zakupów dronów. Zakup może odbyć się poprzez zamówienie e-mailowe:

 • security@transactor-security.pl
 • katarzyna.niebrzydowska@transactor-security.pl
 • jozef.cierniak@transactor-security.pl

lub bezpośrednio z naszego sklepu internetowego www.drony-24.pl