fbpx Skip to main content

XR3D-7D

  • VOTI Seria 7 ( XR2D-7; XR3D-7D)

Urządzenia rtg z Serii 7 sprawdzają się do prześwietlania przedmiotów podręcznych, a także przesyłek pocztowych, paczek i rzeczy osobistych.

Urządzenie doskonale sprawdza się w portach lotniczych, w systemach kolejowych oraz krytycznej infrastrukturze, takich jak gmachy sądowe i obiekty rządowe, w których wymagane jest prześwietlanie zarówno dużych jak i małych przedmiotów.

Skanery rentgenowskie są łatwe w obsłudze, z jednym lub dwoma generatorami, które zapewniają operatorom niezwykle szczegółowy podgląd skanowanych przedmiotów oraz ulepszone możliwości detekcji.

  • Wymiary tunelu: 750 mm szerokości x 550 mm wysokości

Skanery VOTI wykorzystują innowacyjne funkcje, które zapewniają wyjątkowe możliwości wykrywania zagrożeń. Dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu interfejsowi, operatorzy mogą manipulować i ulepszać zeskanowane obrazy na wiele sposobów. W dużej mierze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów jest automatyczna. System ten jest ciągle ulepszany dzięki pakietowi narzędzi i funkcji, w tym rozszerzonych, konfigurowalnych bibliotek zagrożeń.

Produkty firmy Voti Detection to urządzenia rentgenowskie jedno lub dwuwidokowe (płaszczyznowe), które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, zapewniają najdokładniejsze prześwietlanie przedmiotów.

Operatorzy będą mogli podejmować szybkie i pewne decyzje, dokładnie prześwietlając pocztę, bagaże, paczki oraz ładunki pod kątem zagrożeń i nielegalnych materiałów