fbpx Skip to main content

XR3D-60 new

  • VOTI Seria 6 ( XR3D-60; XR3D-60s; XR3D-6D)

Urządzenia z tej serii to łatwe w obsłudze skanery rentgenowskie z jednym lub dwoma generatorami, które zapewniają operatorom niezwykle szczegółowy podgląd skanowanych przedmiotów oraz ulepszone możliwości detekcji.

Z tunelem o szerokości 615 mm i wysokości 425 mm, urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań, takich jak infrastruktura krytyczna, transport oraz zabezpieczenie granic kraju, gdzie skanowanie paczek i bagażu jest wymagane.

Urządzenia rentgenowskie z Serii 6 firmy Voti Detection, doskonale nadają się do prześwietlania poczty, paczek, torebek czy bagażu podręcznego.

  • Wymiary tunelu: 615 mm szerokości x 425 mm wysokości
  • Dostępne z długim lub krótkim taśmociągiem oraz opcjonalnie z drugim monitorem dla podwójnego widoku.

Skanery VOTI wykorzystują innowacyjne funkcje, które zapewniają wyjątkowe możliwości wykrywania zagrożeń. Dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu interfejsowi, operatorzy mogą manipulować i ulepszać zeskanowane obrazy na wiele sposobów. W dużej mierze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów jest automatyczna. System ten jest ciągle ulepszany dzięki pakietowi narzędzi i funkcji, w tym rozszerzonych, konfigurowalnych bibliotek zagrożeń.

Produkty firmy Voti Detection to urządzenia rentgenowskie jedno lub dwuwidokowe (płaszczyznowe), które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, zapewniają najdokładniejsze prześwietlanie przedmiotów.

Operatorzy będą mogli podejmować szybkie i pewne decyzje, dokładnie prześwietlając pocztę, bagaże, paczki oraz ładunki pod kątem zagrożeń i nielegalnych materiałów