fbpx Skip to main content

XR3D-500-50T-EN

  • VOTI Seria 5 (XR3D-50; XR3D-50s; XR3D-50T)

Urządzenia z tej serii to łatwe w obsłudze skanery rentgenowskie z jednym generatorem, które zapewniają operatorom niezwykle szczegółowy podgląd skanowanych przedmiotów oraz ulepszone możliwości detekcji. Małe i średnie paczki oraz bagaże mogą być łatwo i efektywnie skanowane dzięki tunelowi o wymiarach 550 mm szerokości. x 350 mm wysokości.

Urządzenia z tej serii najlepiej sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni, w transporcie czy w zabezpieczaniu granic. Umożliwiają szybkie i skuteczne sprawdzanie małych bagaży oraz przesyłek pocztowych.

Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o łatwym montażu w ciasnych pomieszczeniach.

  • Wymiary tunelu: 550 mm szerokości x 350 mm wysokości

Skanery VOTI wykorzystują innowacyjne funkcje, które zapewniają wyjątkowe możliwości wykrywania zagrożeń. Dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu interfejsowi, operatorzy mogą manipulować i ulepszać zeskanowane obrazy na wiele sposobów. W dużej mierze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów jest automatyczna. System ten jest ciągle ulepszany dzięki pakietowi narzędzi i funkcji, w tym rozszerzonych, konfigurowalnych bibliotek zagrożeń.

Produkty firmy Voti Detection to urządzenia rentgenowskie jedno lub dwuwidokowe (płaszczyznowe), które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, zapewniają najdokładniejsze prześwietlanie przedmiotów.

Operatorzy będą mogli podejmować szybkie i pewne decyzje, dokładnie prześwietlając pocztę, bagaże, paczki oraz ładunki pod kątem zagrożeń i nielegalnych materiałów