fbpx Skip to main content

XR3D-18D

  • VOTI Seria 18 (XR3D-18; XR3D-18D)

Urządzenia z serii 18 doskonale nadają się do zastosowań przemysłowych w transporcie, portach lotniczych i granicach, gdzie ładunki, palety i kontenery transportowe muszą być kontrolowane bez otwierania pojedynczych przedmiotów.

  • Urządzenia mogą być wyposażone w taśmociągi hydrauliczne oraz w źródła jedno lub dwu generatorowe.

Wymiary tunelu: 1840 mm szerokości x 1900 mm wysokości

Skanery VOTI wykorzystują innowacyjne funkcje, które zapewniają wyjątkowe możliwości wykrywania zagrożeń. Dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu interfejsowi, operatorzy mogą manipulować i ulepszać zeskanowane obrazy na wiele sposobów. W dużej mierze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów jest automatyczna. System ten jest ciągle ulepszany dzięki pakietowi narzędzi i funkcji, w tym rozszerzonych, konfigurowalnych bibliotek zagrożeń.

Produkty firmy Voti Detection to urządzenia rentgenowskie jedno lub dwuwidokowe (płaszczyznowe), które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, zapewniają najdokładniejsze prześwietlanie przedmiotów.

Operatorzy będą mogli podejmować szybkie i pewne decyzje, dokładnie prześwietlając pocztę, bagaże, paczki oraz ładunki pod kątem zagrożeń i nielegalnych materiałów