fbpx Skip to main content

XR3D-100

  • VOTI Seria 10 (XR3D-100; XR3D-100D; XR3D-100B; XR3D-100BD)

Skanery rentgenowskie z Serii 10 są łatwe w obsłudze, z jednym lub dwoma generatorami, które zapewniają operatorom niezwykle szczegółowy podgląd skanowanych przedmiotów oraz ulepszone możliwości detekcji.

Urządzenie doskonale sprawdza się w punktach kontroli bagażu na lotniskach, w magazynach cargo oraz na granicach kraju. Przeznaczeniem jest prześwietlanie dużych przedmiotów, paczek lub pudełek.

  • Wymiary tunelu: 1014 mm szerokości x 1062 długości

Skanery VOTI wykorzystują innowacyjne funkcje, które zapewniają wyjątkowe możliwości wykrywania zagrożeń. Dzięki zaawansowanemu ergonomicznemu interfejsowi, operatorzy mogą manipulować i ulepszać zeskanowane obrazy na wiele sposobów. W dużej mierze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów jest automatyczna. System ten jest ciągle ulepszany dzięki pakietowi narzędzi i funkcji, w tym rozszerzonych, konfigurowalnych bibliotek zagrożeń.

Produkty firmy Voti Detection to urządzenia rentgenowskie jedno lub dwuwidokowe (płaszczyznowe), które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, zapewniają najdokładniejsze prześwietlanie przedmiotów.

Operatorzy będą mogli podejmować szybkie i pewne decyzje, dokładnie prześwietlając pocztę, bagaże, paczki oraz ładunki pod kątem zagrożeń i nielegalnych materiałów