fbpx Skip to main content

SOFTWARE

Gilardoni oferuje kompletną linię rozwiązań dla rynku bezpieczeństwa. Gama produktów obejmuje zarówno rynek lotnisk, jak i rynek komercyjny, obecnie skoncentrowany na systemach antyterrorystycznych. Gilardoni oferuje systemy rentgenowskie, a także technologie uzupełniające, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy skanery do ciała.

Gilardoni zostało założone w 1947 roku jako laboratorium badawcze i produkcyjne lamp rentgenowskich. Od tego czasu, dogłębna wiedza i ciągłe badania nad nowymi produktami i nowymi technologiami doprowadziły dział techniczny do innowacyjnych wyników, które są stosowane w branży bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych osiągnięć jest standard ECAC LEDS typu C 2 zintegrowany w tradycyjnej maszynie z jednym generatorem.

Urządzenia Gilardoni dedykowane są do użytku na lotniskach i posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia.

Funkcje:

Oprogramowanie wspierające podejmowanie decyzji przez operatora w celu wykrywania materiałów stanowiących zagrożenie organiczne w bagażu.

Nowa technologia wykrywania materiałów wybuchowych i kontrabandy w czasie rzeczywistym (narkotyki, waluty itp.)

System ADS uwypukla potencjalnie wybuchowe zagrożenia za pomocą czerwonego prostokąta i materiały kontrabandy za pomocą żółtego prostokąta. Automatyczne alarmy są aktywowane dla materiałów powyżej minimalnej wykrywalnej ilości, która zależy również od samego podejrzanego materiału.