fbpx Skip to main content

BODY SCANER

Gilardoni oferuje kompletną linię rozwiązań dla rynku bezpieczeństwa. Gama produktów obejmuje zarówno rynek lotnisk, jak i rynek komercyjny, obecnie skoncentrowany na systemach antyterrorystycznych. Gilardoni oferuje systemy rentgenowskie, a także technologie uzupełniające, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy skanery do ciała.

Gilardoni zostało założone w 1947 roku jako laboratorium badawcze i produkcyjne lamp rentgenowskich. Od tego czasu, dogłębna wiedza i ciągłe badania nad nowymi produktami i nowymi technologiami doprowadziły dział techniczny do innowacyjnych wyników, które są stosowane w branży bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych osiągnięć jest standard ECAC LEDS typu C 2 zintegrowany w tradycyjnej maszynie z jednym generatorem.

Urządzenia Gilardoni dedykowane są do użytku na lotniskach i posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia.

Evolv Edge to pierwszy system skanowania fal milimetrowych (backscatter) zaprojektowany do ciągłego przepływu ludzi i przeznaczony do badań przesiewowych pod kątem zagrożeń masowych. Zaprojektowany dla różnych typów obiektów pomaga zarówno w intuicyjnym kierowaniu przepływem ludzi, jak i ułatwia sterowanie dzięki automatycznemu wykrywaniu. Pełne skanowanie i analiza trwają mniej niż 5 sekund.

System może być stosowany na lotniskach, budynkach rządowych, stadionach, hotelach i ogólnie w obszarach o dużym natężeniu ruchu.