fbpx Skip to main content

CARGO

Gilardoni oferuje kompletną linię rozwiązań dla rynku bezpieczeństwa. Gama produktów obejmuje zarówno rynek lotnisk, jak i rynek komercyjny, obecnie skoncentrowany na systemach antyterrorystycznych. Gilardoni oferuje systemy rentgenowskie, a także technologie uzupełniające, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy skanery do ciała.

Gilardoni zostało założone w 1947 roku jako laboratorium badawcze i produkcyjne lamp rentgenowskich. Od tego czasu, dogłębna wiedza i ciągłe badania nad nowymi produktami i nowymi technologiami doprowadziły dział techniczny do innowacyjnych wyników, które są stosowane w branży bezpieczeństwa. Jednym z kluczowych osiągnięć jest standard ECAC LEDS typu C 2 zintegrowany w tradycyjnej maszynie z jednym generatorem.

Urządzenia Gilardoni dedykowane są do użytku na lotniskach i posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia.

firmy Desko

Skaner odczytu danych z dokumentów i kart kompatybilny z wieloma platformami.

CARGO jest dla klientów, którzy muszą sprawdzać towary wielkogabarytowe. Wymiary tunelu osiągają 180×180 cm przy ponadprzeciętnej mocy penetracji, uzyskiwanej za pomocą generatora pracującego na 200Kv. Te duże systemy są odpowiednie zarówno dla środowisk lotniskowych, jak i dla przedsiębiorstw żeglugowych.

CARGO, które może być jedno lub dwu-generatorowy, jest najnowocześniejszą maszyną, wydajną i niezawodną. Został on całkowicie przeprojektowany, a teraz jest to system dla najbardziej wymagających klientów.

  • FE ME CARGO
  • FE ME CARGO DV

W celu dobrania odpowiedniego rozwiązania skontaktuj się z nami!

Urządzenie IDenty pozwala na szybkie skanowanie wszystkich rodzajów dokumentów z pismem maszynowym typu MRZ, czyli na szybkie przeniesienie danych z dokumentu do komputera, telefonu czy tabletu.