fbpx Skip to main content

Bagaż rejestrowany

Czytaj dalej

firmy Desko

Skaner odczytu danych z dokumentów i kart kompatybilny z wieloma platformami.

Urządzenie IDenty pozwala na szybkie skanowanie wszystkich rodzajów dokumentów z pismem maszynowym typu MRZ, czyli na szybkie przeniesienie danych z dokumentu do komputera, telefonu czy tabletu.

Może być wzbogacone o moduł RFID oraz czytnik kart chipowych (smart card), magnetycznych (MSR). Może być zamówione w wersji bezprzewodowej – posiadając własne zasilanie i moduł bluetooth do komunikacji.

Urządzenie jest możliwie proste w obsłudze – wystarczy przeciągnąć swoim dokumentem przez urządzenie – jak w starych czytnikach kart kredytowych.

Firma Desko zapewnia otwartą specyfikację urządzenia – pozwalającą na programowanie potrzebnych funkcji, a jednocześnie zapewnia program Demo do łatwej prezentacji wszystkich możliwości urządzenia. Wraz z IDenty dostarczamy też pakiet SDK, czyli oprogramowania wspomagającego zaprogramowanie urządzenia do istniejącego systemu lub stworzenie nowego oprogramowania.

Urządzenie stworzone specjalnie do szybkiej obsługi klientów do takich miejsc jak wypożyczalnie samochodów, check-in na lotniskach, mobilne POS, gdzie czas na przepisanie danych z dokumentu do komputera jest zbędny. Możliwość integracji jako urządzenie do odczytu dokumentu jak i jednocześnie interface do dokonania płatności.

Specyfikacja:

* Zwarta i wzmocniona obudowa.

* Sczelność – IP54 – odporny na wodę i kurz

* Obustronny odczyt dokumentów

* Odczyt dokumentów zgodnych z RFID (ISO 14443 A i B, ISO 7816, ICAO 9303, Mifare)

* OCR zgodny z ICAO, ISO/EIC 7501-1 i ICAO 9303

* MSR zgodny z ISO 7810, 7811

* Karty chipowe zgodne z ISO 7816

* Możliwość integracji z monitorem przy pomocy uchwytu VESA 100 x 100

* CE, FCC, WEEE, RoHS, IP54

* Zasilanie – 5V, 300mA

* Wymiary – długość 180 mm, szerokość 60 mm, grubość