fbpx Skip to main content

URZĄDZENIE DO SPRAWDZANIA AUTENTYCZNOŚCI UWD-12AC

URZĄDZENIE DO SPRAWDZANIA AUTENTYCZNOŚCI UWD-12AC

Urządzenia tej serii są przeznaczone do kontroli dokumentów i papierów wartościowych w warunkach biurowych. Posiadają bardzo duże możliwości badawcze włączając w to możliwość zapisu obrazu, kontrolę w świetle białym, UV, IR, przechodzącym, a po zastosowaniu dodatkowych modułów także aS. Bardzo dobrze sprawdzają się na pierwszej linii kontroli. Wyposażone w wyświetlacz LCD 9”, wbudowaną pamięć 2GB oraz możliwość wyświetlania obrazów na zewnętrznych monitorach lub w PC. Charakteryzują się dobrą ceną w stosunku do możliwości.

Karta katalogowa

Urządzenie zbudowane jest z wytrzymałej obudowy z tworzywa. Posiada dwa panele z przyciskami oraz czytnik magnetyczny. Źródła światła są włączane za pomocą przycisków umieszczonych na górnej części obudowy. Obudowa umożliwia złożenie i regulację monitora w celu łatwiejszego dopasowania do stanowiska, transportu i zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Dolny panel kontrolny służy do pracy z zapisanymi obrazami. Umożliwia między innymi wyświetlanie, kasowanie, powiększanie zapisanych zdjęć.

Specyfikacja techniczna:

  • wymiary: 280x170x280mm
  • waga: 900g
  • zasilanie: 12V
  • wyświetlacz: LCD 9”
  • złącza: CINCH, mini USB, HDMI, PS2

Urządzenia mogą zostać rozbudowane o kolejne moduły – myszy spektralne umożliwiające zwiększenie możliwości badawczych. Każde tego typu urządzenie posiada wbudowaną pamięć 2GB pozwalającą na zapis zdjęć badanych dokumentów podczas kontroli. Urządzenia posiadają wyjście USB oraz HDMI umożliwiające przesyłanie obrazu na inne monitory lub do komputera PC. Urządzenia posiadają szczelinę w dolnej części przestrzeni roboczej, pozwalającą na umieszczenie i kontrolę dokumentów o większych formatach.

Źródła światła: Model
UWD-12A UWD-12AC
Źródła światła

 

białe górne + +
ukośne (z 2 stron) + +
przechodzące + +
ultrafiolet 365nm + +
ultrafiolet 254nm   +
podczerwone górne 850 + +
940 + +
ukośne

(z 2 stron)

850 + +
przechodzące 850 + +
Detekcja zabezpieczeń magnetycznych + +
Pamięć wewnętrzna 2GB + +
Uchylne drzwiczki   +